old version: cce.championchip.ee

Results

October 2020
25. OCT 2020
13:00 (Pärnu Rannastaadion)
13:00:00
Virtuaaljooksud
18. OCT 2020
KOONDTULEMUSED
16:00 (Saaremaa)
NOORTEJOOKS
KOOLID
PÕHIJOOKS
PÕHIJOOKS tiimid
PAARID
KÄBI & KÄND
18. OCT 2020
3 päev - 3rd Day
10:30 (Kuressaare, Rüütli Spa)
10:29:59
3,2 km
11:00:00
16 km
17. OCT 2020
2 päev - 2nd Day
11:00 (Torgu Kuningriik, Iide)
11:30:06
3,24 km
12:00:44
16,195 km
16. OCT 2020
1 päev - 1st Day
16:00 (Kuressaare Gümnaasium)
16:00:00
2 km
16:30:00
10 km
11. OCT 2020
13:00 (Järvakandi terviserada)
13:08:39
T U16 1,5 km
13:25:01
P U16 2 km
13:40:01
T U14 1 km
13:58:59
P U14 1 km
14:19:09
T U18 2 km
14:35:01
P U18 3 km
14:54:19
N U20 3 km
15:14:00
M U20 3 km
15:39:06
N / N U23 6 km
16:09:39
M / M U23 10 km
10. OCT 2020
11:00 (Narva)
11:00:00
21,1 km
14:00:00
6 km
03. OCT 2020
09:00 (Tartu, Raekoja plats)
09:30:00
42,2 km
11:00:00
21,1 km
14:00:00
10 km
EMV 21,1 km
02. OCT 2020
FRIDAY NIGHT RUN 4 km
21:00 (Tartu, Raekoja plats)
21:02:08
FNR 4 km
September 2020
27. SEP 2020
12:00 (Paide - Kirna - Türi staadion)
12:00:00
6,5 km
12:30:00
13,6 km
26. SEP 2020
Euroopa Spordinädal 23.-30. september
18:00 (Kadrioru staadion)
18:00:01
5 km
26. SEP 2020
15:00 (21. etapp - Kardioru staadion)
15:00:00
5,0 km
26. SEP 2020
10:00 (Kõrvemaa Matka- ja Spordikeskus)
10:00:35
18 km MTB
11:00:58
21 km jooks/run
11:28:40
10 km jooks/run
12:02:43
5 km matk/hiking
20. SEP 2020
10:00 (Otepää - Palu - Elva)
10:00:00
89 km
10:00:00
21 km
13:00:00
40 km
19. SEP 2020
3 etapp
12:00 (Kuressaare, Loode tammik)
12:01:07
5 km
12:02:59
2,5 km
19. SEP 2020
10:00 (Rapla, SELVER'i parkla)
10:49:59
5 km
12:00:00
21,1 km
12:09:59
10 km
EMV 10 km
18. SEP 2020
19:00 (Saue Gümnaasiumi staadion)
19:00:01
5 km
16. SEP 2020
16:00 (20. etapp - Vabaõhumuuseum)
16:00:00
4,0 km
13. SEP 2020
29,5 + 36,8 + 22,4 km
11:00 (Otepää - Elva)
11:00:00
Vahetus 1
11:00:00
Vahetus 2
11:00:00
Vahetus 3
5. Tartu Teate Rattamaraton
12. SEP 2020
6 X 7 km + 195 m
09:00 (Tallinn, Pirita tee)
09:00:00
42,195 km
09. SEP 2020
16:00 (19. etapp - Harku terviserada)
16:00:00
5,2 km
06. SEP 2020
12:00 (Tondiraba Jäähall)
12:00:00
42,2 km
12:00:00
21,1 km
12:00:00
4,2 km
06. SEP 2020
Rullahiihto rullarata + Vuokatinvaara
12:00 (Vuokatti, Kainuu)
12:00:00
Naiset 10 km takaa-ajo
12:00:00
Naiset 10 km netto
13:15:00
Miehet 15 km takaa-ajo
13:15:00
Miehet 15 km netto
06. SEP 2020
Maastojuoksu
10:00 (Vuokatti, Kainuu)
10:00:00
Naiset 3 km
10:22:00
Miehet 4,5 km
Aateli Race miehet
Aateli Race naiset
05. SEP 2020
Prologi 1,7 km
16:00 (Vuokatti, Kainuu)
16:00:00
PROLOGI naiset 1,7 km
17:00:00
PROLOGI miehet 1,7 km